Spotify

Každý ví, že u brčka nejde jenom o to samotné brčko. Jde o proces a rituál. Může to být oblíbená lavička, pokec s felláky nebo kvalitní muzika, která tě hodí přesně do toho správného moodu. S tím posledním ti rádi pomůžeme.

Každé naše papírky mají i svůj playlist. Víme, že je naše komunita různorodá a proto jsme se je pokusili co nejlépe namixovat, tak aby si každý našel to svoje. Pokud nemáš QR kód, určitě je jednoduše najdeš na spotify pod těmito názvy:

 

Enter the Bonghemia:

Pořádná sedmnácti hodinová jazda. Nic víc nepotřebuješ vědět. Po poslechnutí tohodle playlistu nejen vstoupíš do Bonghemie, ale staneš se i její součástí. Autor do něho dal kus sebe, a pokud k němu budeš přistupovat s touhle myšlenkou, maximalizuješ svůj požitek z dobrého old schoolu. Prostě si sedni na lavičku s výhledem, balkon nebo si jen tak vychutnej západ Slunce s tímto plalyistem v pozadí! Joint us!

 

Hits from the Bonghemia:

Víc jak deset hodin zaručených perfektně nakombinovaných pohodových tracků zahrnující například Rnb, Loffy nrbo Jazz rap. Smoke and study!

 

Straight Outta Bonghemia

Převážně česko-slovenské hip-hop zlato. Mix klasik a dnešních jednoznačných poslouchatelných novinek. Udržuješ si přehled? Tohle ti bude vyhovovat.

 

Drum n' Bonghemia:

Už jenom samotná zkratka DnB jde ruku v ruce s naší komunitou. Drum and Bass nebo Dojdi na Brko? Oboje zní jako dobrá věc, no ne? A pokud ti to první moc nezní, po tomhe playlistu určitě změníš názor. Pokud chceš tento playlist slyšet i živě, dojdi na naši pravidelnou session Dojdi na Brko!

 

Trip to Bonghemia:

Playlist vytvořený k naší stejnojmenné kolekci mikin kombinuje kvalitní psychedelickou hudbu říznutou troškou tekkna. Hudba, která tě pošimrá na mozku.

 

Real sounds of Bonghemia:

Mix převážně nového rapu, který tě jednoznačně neurazí. Nahoď teplákovku, popadni tašku a do uší si pust tento playlist.  

 

Odkaz na tyto playlisty najdeš například u našich papírků, kdy každý design je navržený tak, aby vystihoval mood daného playlistu a my ti tak nechyběli u tvého rituálu. Každý produkt na e-shopu, který má svůj Spotify playlist je označený příslušnou ikonkou. 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz