Spotify

Každý ví, že u brčka nejde jenom o to samotné brčko. Jde o proces a rituál. Může to být oblíbená lavička, pokec s felláky nebo kvalitní muzika, která tě hodí přesně do toho správného moodu. S tím posledním ti rádi pomůžeme.

Každé naše papírky mají i svůj playlist. Víme, že je naše komunita různorodá a proto jsme se je pokusili co nejlépe namixovat, tak aby si každý našel to svoje. Pokud nemáš QR kód, určitě je jednoduše najdeš na spotify pod těmito názvy:

 

Enter the Bonghemia:

Pořádná sedmnácti hodinová jazda. Nic víc nepotřebuješ vědět. Po poslechnutí tohodle playlistu nejen vstoupíš do Bonghemie, ale staneš se i její součástí. Autor do něho dal kus sebe, a pokud k němu budeš přistupovat s touhle myšlenkou, maximalizuješ svůj požitek z dobrého old schoolu. Prostě si sedni na lavičku s výhledem, balkon nebo si jen tak vychutnej západ Slunce s tímto plalyistem v pozadí! Joint us!

 

Hits from the Bonghemia:

Víc jak deset hodin zaručených perfektně nakombinovaných pohodových tracků zahrnující například Rnb, Loffy nrbo Jazz rap. Smoke and study!

 

Straight Outta Bonghemia

Převážně česko-slovenské hip-hop zlato. Mix klasik a dnešních jednoznačných poslouchatelných novinek. Udržuješ si přehled? Tohle ti bude vyhovovat.

 

Drum n' Bonghemia:

Už jenom samotná zkratka DnB jde ruku v ruce s naší komunitou. Drum and Bass nebo Dojdi na Brko? Oboje zní jako dobrá věc, no ne? A pokud ti to první moc nezní, po tomhe playlistu určitě změníš názor. Pokud chceš tento playlist slyšet i živě, dojdi na naši pravidelnou session Dojdi na Brko!

 

Trip to Bonghemia:

Playlist vytvořený k naší stejnojmenné kolekci mikin kombinuje kvalitní psychedelickou hudbu říznutou troškou tekkna. Hudba, která tě pošimrá na mozku.

 

Real sounds of Bonghemia:

Mix převážně nového rapu, který tě jednoznačně neurazí. Nahoď teplákovku, popadni tašku a do uší si pust tento playlist.  

 

Odkaz na tyto playlisty najdeš například u našich papírků, kdy každý design je navržený tak, aby vystihoval mood daného playlistu a my ti tak nechyběli u tvého rituálu. Každý produkt na e-shopu, který má svůj Spotify playlist je označený příslušnou ikonkou. 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení