Bonghemia Pomáhá

Dej nám vědět, jaký spolek podpořit!

 

Konopí přináší nepochybně mnoho benefitů napříč různými odvětvími i situacemi. Konopí od Bonghemia však pomáhá na více frontách. Náš projekt "Bonghemia pomáhá" vybírá a podporuje další projekty, které nám dávají smysl podpořit a říct o nich dále do světa. 

Zde vidíte aktuální projekty, které jsme se rozhodli podpořit. Ke každému projektu jsme vybrali produkt, z jehož prodeje věnujeme část peněz na jejich podporu. Zakoupením daného produktu tak podpoříte konkrétní projekt. Každý takový produkt je také označen ikonkou:

 Humanitární pomoc na Ukrajině 

Není třeba rozepisovat se o aktuální situaci na Ukrajině nebo o tom, že zdejší obyvatelé potřebuje pomoc. A jelikož žijeme v moderní a integrované Evropě, situace se dotýká i nás a rozhodně nám to není lhostejné. A to nejmenší, co můžeme udělat, je finančně přispět na potřebné věci. Mimo to, že přispějeme finančně i my sami, chceme dát i vám prostor pomoci. Proto zakoupením jakéhokoliv množství jakéhokoliv konopného květu z naší nabídky zašleme 10% hodnoty nákupu na transparentní účet organizace „Člověk v tísni", které finanční prostředky použije na humanitární pomoc na Ukrajině.

Přejít do nabídky

Pokud nejste fanoušci konopných květů, podpořit tento projekt můžete i zakoupením speciální kolekce mikin a čepic od našeho krejčího. Výtěžek putuje na stejný účet!

 

Útulek Opuštěné Kočičí Tlapky

Všichni z nás jsou milovnicí zvířat a tak nás zaujal projekt v Brně s názvem „Opuštěné kočičí tlapky“. Spolek se aktuálně stará o přibližně 70 koček bez domova, které často potřebují pomoc a poskytuje jim například veterinární péči, krmení, kastraci, socializaci, ale především jim hledá nový domov. 

Podpořit spolek můžete zakoupením našeho zvířecího konopného oleje. Z každého prodaného oleje věnujeme 100 Kč na jejich podporu. Přečti si více o útulku.

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení