Bonghemia Pomáhá

Dej nám vědět, jaký spolek podpořit!

 

Konopí přináší nepochybně mnoho benefitů napříč různými odvětvími i situacemi. Konopí od Bonghemia však pomáhá na více frontách. Náš projekt "Bonghemia pomáhá" vybírá a podporuje další projekty, které nám dávají smysl podpořit a říct o nich dále do světa. 

Zde vidíte aktuální projekty, které jsme se rozhodli podpořit. Ke každému projektu jsme vybrali produkt, z jehož prodeje věnujeme část peněz na jejich podporu. Zakoupením daného produktu tak podpoříte konkrétní projekt. Každý takový produkt je také označen ikonkou:

Charitativní produkt díky kterému pomáháme dál

 Humanitární pomoc na Ukrajině 

Není třeba rozepisovat se o aktuální situaci na Ukrajině nebo o tom, že zdejší obyvatelé potřebuje pomoc. A jelikož žijeme v moderní a integrované Evropě, situace se dotýká i nás a rozhodně nám to není lhostejné. A to nejmenší, co můžeme udělat, je finančně přispět na potřebné věci. Mimo to, že přispějeme finančně i my sami, chceme dát i vám prostor pomoci. Proto zakoupením jakéhokoliv množství jakéhokoliv konopného květu z naší nabídky zašleme 10% hodnoty nákupu na transparentní účet organizace „Člověk v tísni", které finanční prostředky použije na humanitární pomoc na Ukrajině.

Přejít do nabídky

Pokud nejste fanoušci konopných květů, podpořit tento projekt můžete i zakoupením speciální kolekce mikin a čepic od našeho krejčího. Výtěžek putuje na stejný účet!

Válka na Ukrajině, Rusko

 

Útulek Opuštěné Kočičí Tlapky

Všichni z nás jsou milovnicí zvířat a tak nás zaujal projekt v Brně s názvem „Opuštěné kočičí tlapky“. Spolek se aktuálně stará o přibližně 70 koček bez domova, které často potřebují pomoc a poskytuje jim například veterinární péči, krmení, kastraci, socializaci, ale především jim hledá nový domov. 

Podpořit spolek můžete zakoupením našeho zvířecího konopného oleje. Z každého prodaného oleje věnujeme 100 Kč na jejich podporu. Přečti si více o útulku.

 

Bonghemia, Joint us, Tady proběhl joint.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz