O našich produktech

Konopný trh se velice rychle zahltil množstvím nejrůznějších CBD produktů nejrůznější kvality a mnohdy je pro zákazníka obtížné rozpoztnat, který produkt a jakou kvalitu zvolit. Dovolíme si proto zde představit naši filozofii, za které naše produkty vyrábíme.

 

 

Nejsme přeprodejci

  • Zeptejte se nás na naše produkty. Díky vlastní výrobě známe příběh každé naší rostliny, každé kapky oleje.

 

Česká produkce

  • Mimo naši produkci zastřešujeme i lokální mikro-pěstitele a dáváme jim prostor nabídnout to nejlepší, co může Česko nabídnout. Nepodporujeme zahraniční dovoz zboží, u kterého nemůžeme plně znát jeho původ, věříme v podporu místních výrobců a lokální ekonomiky.

 

Přírodní cesta

  • Naše filozofie se opírá o sílu poctivých přírodních látek a návrat ke kořenům přírody. Proto jsou naše rostliny, z nichž pochází naše produkty, pěstovány pouze přírodní cestou bez používání chemických přípravků.

 

 Láska ke konopí

  • Bonghemia nevznikla za účelem ovládnutí konopného trhu. Za naším vznikem stojí touha po ucelení komunity lidí s dobrým srdcem a láskou ke konopné kultuře. Z toho důvodu dáváme vždy přednost kvalitě před kvantitou. Jak bychom mohli zbourat stereotypní názory vůči konopí a ukázat jej v dobrém světle, kdybychom nenabízeli tu nejpoctivější kvalitu?

 

Každý produkt, který pochází z naší české produkce označujeme příslušnou ikonkou.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz