O našich produktech

Konopný trh se velice rychle zahltil množstvím nejrůznějších CBD produktů nejrůznější kvality a mnohdy je pro zákazníka obtížné rozpoztnat, který produkt a jakou kvalitu zvolit. Dovolíme si proto zde představit naši filozofii, za které naše produkty vyrábíme.

 

 

Nejsme přeprodejci

  • Zeptejte se nás na naše produkty. Díky vlastní výrobě známe příběh každé naší rostliny, každé kapky oleje.

 

Česká produkce

  • Mimo naši produkci zastřešujeme i lokální mikro-pěstitele a dáváme jim prostor nabídnout to nejlepší, co může Česko nabídnout. Nepodporujeme zahraniční dovoz zboží, u kterého nemůžeme plně znát jeho původ, věříme v podporu místních výrobců a lokální ekonomiky.

 

Přírodní cesta

  • Naše filozofie se opírá o sílu poctivých přírodních látek a návrat ke kořenům přírody. Proto jsou naše rostliny, z nichž pochází naše produkty, pěstovány pouze přírodní cestou bez používání chemických přípravků.

 

 Láska ke konopí

  • Bonghemia nevznikla za účelem ovládnutí konopného trhu. Za naším vznikem stojí touha po ucelení komunity lidí s dobrým srdcem a láskou ke konopné kultuře. Z toho důvodu dáváme vždy přednost kvalitě před kvantitou. Jak bychom mohli zbourat stereotypní názory vůči konopí a ukázat jej v dobrém světle, kdybychom nenabízeli tu nejpoctivější kvalitu?

 

Každý produkt, který pochází z naší české produkce označujeme příslušnou ikonkou.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení