Bonghemia příběh

ENTER THE BONGHEMIA

(420 CHAMBERS)

Bonghemia představuje komunitu lidí s láskou k undergroundu, konopné kultuře a kreativní tvorbě. Celá filozofie vychází k toho jednoho prostého slova, které však ukrývá celý koncept. Bonghemia.

 

 

 

Konopná kultura nabízí nabízí široký prostor, kde najít sám sebe. V dobách diametrálně rozdílných názorů vůči této rostlině vzešla na lavičce za hustého dýmu a upřímného smíchu mladých lidí myšlenka vytvořit brand. Brand, který by představoval správné hodnoty, lásku ke konopné kultuře a spojoval jedince v komunitu.

Pod naší značkou najdete širokou nabídku konopných produktů, které vyrábíme v České republice za přísného dohledu kvality. Věříme, že přírodní kvalita je to nejlepší, co svému tělu i mysli dopřát. 

 

 

V limitovaných počtech vydáváme i řadu kolekcí oděvů, které šijeme u lokálního krejčího a dáváme jim originální střihy i design. Vystup s námi z řady a buď jedním z mála.

Klademe si za cíl, aby “Bonghemia” vždy představovala kvalitu před kvantitou a spojovala komunitu po celém světě.

 

 

Joint us!

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení