Kava Kava 100g

699 Kč / Sakl 69,90 Kč / 10 g
Můžeme doručit do:
4.6.2024

Výhodnější balení Kava Kava, která je oblíbená pro svůj obsah alkaloidů, které mohou napomáhat při zbystření smyslů a špatné náladě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ověřený původ začínající v Indonésii Díky nulému procentu mitrangyninu odesíláme i na Slovensko

Název Kava Kava známe jen v Evropě, v Asii se setkáte spíše s Piper methysticumPepřovník opojný, Sakaun, Angona nebo prostě jen Kawa. Tento keř, který se dnes vyskytuje téměř po celé Oceánii, je původem z Polynésie. Jedná se o vytrvalý keř se srdcovitými listy a dosahuje výšky 2 - 6 metrů. Pití Kava Kava je Polynéským zvykem již stovky let a dal by se přirovnat k našemu popíjení vína.

Kava Kava obsahuje, stejně jako třeba Kratom či Tongkat Ali, alkaloidy zvané "kavalaktony", které mohou mít účinek na centrální mozkovou soustavu a nervový systém. Mohou napomáhat při zbystření smyslů a při špatné náladě. 

V naší nabídce najdete Kava Kava ve formě drcených listů, které jsou bohaté na alkaloidy. 

Dle současné legislativy EU nesmíme uvádět podrobnější informace, které vzbuzují dojem zdravotních či léčebných účinků i přes bohatou historii těchto látek. Nesmíme se ani odkazovat na příslušné vědecké výzkumy prokazující zdravotní potenciál, pokud se nejedná o registrovaný farmaceutický produkt. I přes to je tento produkt plně legální.

Jedná se o sběratelský produkt určený k vědeckému výzkumu. Pouze pro starší 18 let.

Původ: Indonésie

Doplňkové parametry

Kategorie: Nekratom
? Balení: 100g
? Může pomoci na: Relax
? Země původu: Indonesie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz