Bonghemia Dobrovolník

Protože rádi podporujeme projekty, které podle nás mají smysl, nedávno náš Bonghemia tým přispěl vlastními silami na budování Kavárny Statek. Hlava projektu je Janča, maminka, která přišla se super vizí pro vytvoření míst na pohodové setkávání. Kavárna volně navazuje na Statek se zvířaty, což je hlavním bodem tohoto projektu. Přes léto jsme takhle kopali pískoviště a stloukali terasu a vnuklo nám to nápad. Bonghemia je založena na budování komunity se stejným životním postojem.

 

 

Díky pár uskutečněným Bonghemia session jsme zjistili, jak nás baví vás spojovat, tak proč toho nevyužít pro dobrou věc? Rádi bychom podpořili naši myšlenku o bourání stereotypního přístupu ke konopné kultuře nejen slovy ale i vlastními činy. Náš tým ale není tak velký, abychom dokázali pomoci tolik, kolik bychom chtěli, a s tím přichází hlavní pointa této myšlenky. Každý z vás, kdo by nám chtěl být nápomocný, může vyplnit formulář s informacemi o jeho lokalitě a jeho schopnostech.

Máš třeba dílnu na dřevo nebo zápal pro dobrou věc? Chceme tě! Nebo máš ruce a nohy? Chceme tě! Všechna pomoc se počítá. Za tohle pak dostaneš nejen super zážitky s bezva lidma a výhody na obchodech, ale hlavně hodně dobrou karmu.

Přihlášením do našeho dobrovolnického týmu budeš dostávat nabídky na dobrovolnické akce. Pro kterou se rozhodneš, bude záležet čistě na tobě!

 

VYPLŇ FORMULÁŘ A BUĎ BONGHEMIA DOBROVOLNÍK!

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz