4/20 Sessions

20. duben netřeba blíže představovat. Ikonické datum 4/20 připomíná Mezinárodní den konopí. A co bychom to byli za konopnou komunitu, kdybychom pro vás na tento den nenachystali akci. Nebo lépe řečeno - 5 akcí najednou! Stav se za námi do Brna, Bratislavy, Hradec Králové, Olomouce či do nově vynikajících prostor v Praze a oslav tento významný den s námi!

Hlavní Session se odehrává v Brně, kde mezi našem prvními dvěmi pobočkami budeme ve spolupráci s Pantograff Art Store a lokálními umělci zvelebovat průjezd, který je častým dějištěm našich Sessions. Navíc zde pro vás chystáme bohatý doprovodný program, nutno zdůraznit Freestyle Rap soutěž, kde v porotě usedne Strapo, Tafrob a Maniak. Sleduj FB událost!

Ani v Bratislavě neopustíme od konceptu umění. Zde na místě bude lokální umělkyně Tereza Hetešová malovat své obrazy, k prohlédnutí i zakoupení tu budou i její již hotová díla. Curly Simon vám věnuje živé vystoupení a atmosféru podtrhne DJ Maniak svými sety. Sleduj FB událost!

V Hradci Králové i Olomouci se Session povede v chillovém duchu, při kterém se velmi snadno navazují nové známosti. A o tom naše Sessions jsou!

A co Praha? Zde proběhne náš první kontakt! Na vyšehradské ulici Vratislavova se poprvé otevřou dveře našeho připravovaného Coffee Shopu! Doraz za námi a dozvíš se, jaké plány včetně oficiální otevíračky pro vás máme! Sleduj FB událost!

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení