4/20 Sessions

20. duben netřeba blíže představovat. Ikonické datum 4/20 připomíná Mezinárodní den konopí. A co bychom to byli za konopnou komunitu, kdybychom pro vás na tento den nenachystali akci. Nebo lépe řečeno - 5 akcí najednou! Stav se za námi do Brna, Bratislavy, Hradec Králové, Olomouce či do nově vynikajících prostor v Praze a oslav tento významný den s námi!

Hlavní Session se odehrává v Brně, kde mezi našem prvními dvěmi pobočkami budeme ve spolupráci s Pantograff Art Store a lokálními umělci zvelebovat průjezd, který je častým dějištěm našich Sessions. Navíc zde pro vás chystáme bohatý doprovodný program, nutno zdůraznit Freestyle Rap soutěž, kde v porotě usedne Strapo, Tafrob a Maniak. Sleduj FB událost!

Ani v Bratislavě neopustíme od konceptu umění. Zde na místě bude lokální umělkyně Tereza Hetešová malovat své obrazy, k prohlédnutí i zakoupení tu budou i její již hotová díla. Curly Simon vám věnuje živé vystoupení a atmosféru podtrhne DJ Maniak svými sety. Sleduj FB událost!

V Hradci Králové i Olomouci se Session povede v chillovém duchu, při kterém se velmi snadno navazují nové známosti. A o tom naše Sessions jsou!

A co Praha? Zde proběhne náš první kontakt! Na vyšehradské ulici Vratislavova se poprvé otevřou dveře našeho připravovaného Coffee Shopu! Doraz za námi a dozvíš se, jaké plány včetně oficiální otevíračky pro vás máme! Sleduj FB událost!

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz