Powerplant 3g

699 Kč / Sakl 233 Kč / 1 g
Položka byla vyprodána…
 14,2 % CBD, 0,65 % THC

 Indoor

 Jemné aroma s podtóny zeminy, kůry a pepře

 Pěstováno dle farmaceutických směrnic GMP a GACP

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Česká produkce konopných květů Powerplant Konopné palice mají všechny potřebné testy a ceritifikace Je zde možnost i bezobalového prodeje Kvůli vysokému obsahu THC neodesíláme na Slovensko

Paličky Powerplantu jsou velice líbivé, tvrdé a poměrně lepivé. Pokud chceš ochutnat něco, na co jsme opravdu pyšní, jsi na správné adrese.

Velice aromaticky jemný model, který byl vypěstován v České republice podle farmaceutických směrnic GMP (Good manufacturing practise) a GACP (Good agricultural and collection practice). Jeho aromatické podtóny jsou orientované přírodním směrem. První, co tě kopne do nosu je poměrně intenzivní peprné aroma. Dále můžeme ve strainu najít tóny zeminy, a nebo kůry stromů s jemným, ale štiplavým nádechem pepře.

 

Tento produkt je určen pouze pro sběratelské účely a není určen ke konzumaci. Je určen pro osoby starší 18 let a svým obsahem je legální pouze na území České republiky.

Dle současné legislativy EU nesmíme uvádět podrobnější informace, které vzbuzují dojem zdravotních či léčebných účinků i přes bohatou historii těchto látek. Nesmíme se ani odkazovat na příslušné vědecké výzkumy prokazující zdravotní potenciál, pokud se nejedná o registrovaný farmaceutický produkt. I přes to je tento produkt plně legální.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz