HHC gummies - 60mg

Ve slevě
149 Kč –34 %
hhc gummies 1 optimized
149 Kč –34 % 99 Kč / ks 99 Kč / 1 ks
Můžeme doručit do:
5.6.2023

Obsah medvídku: 60mg HHC

Balení obsahuje: 1 medvídka

Původ: Česká republika 

Esence: Výběr různých druhů

Detailní informace

Detailní popis produktu

HHC gummies medvídci české výroby Bonghemia HHC medvídky s testy bezobalový prodej Brno, Praha, Hradec Králové, Olomouc HHC nepatří na Slovensko

HHC ve formě medvídků je určený pro vášnivé sběratele, kteří neustále rozšiřují svoje sbírky konopných produktů. Bonghemia medvídci se pyšní silným obsahem HHC původem z České republiky ve stylové krabičce, jejíž design nám dal práci, oceň to!

HHC je nepochybně horká novinka, ačkoliv ji známe již dlouhá léta. Jedná se totiž o látku, která se od známého THC liší pouze absencí jedné dvojné vazby. V České republice je legální a podle dostupných informací se neprojevuje na testech. Hexahydrokanabinol se přirozeně vyskytuje v semenech rostlin a květech technického konopí, nicméně pro tak koncentrovaný obsah je získáván synteticky a nemáme ještě dostatek testů pro podložení relevantních informací o jeho benefitech. Právě proto jsme ve spolupráci s @czechedsubstances navázali spolupráci na poli edukace a sepsali článek o jeho možném riziku, který najdete ZDE.

Varování: Pokud jste slyšeli či četli o blahodárných účincích HHC nebo tvrzení, že můžete bezpečně za volant, nevěřte tomu. HHC stále ještě není dostatečně probádané a informace o něm jsou zkreslené marketingovými praktikami. Be safe, we love you!

Sběratelský produkt určený pro osoby starší 18 let. Nenabádáme ke konzumaci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz