HHC gummies 10x60mg Raspberry

1 199 Kč / ks 119,90 Kč / 1 ks
Můžeme doručit do:
1.12.2022

Obsah medvídku: 60mg HHC

Balení obsahuje: 10 medvídků

Původ: Česká republika 

Esence: Malina

Detailní informace

Detailní popis produktu

HHC ve formě medvídků je určený pro vášnivé sběratele, kteří neustále rozšiřují svoje sbírky konopných produktů. Bonghemia medvídci se pyšní silným obsahem HHC původem z České republiky ve stylové krabičce, jejíž design nám dal práci, oceň to!

HHC je nepochybně horká novinka, ačkoliv ji známe již dlouhá léta. Jedná se totiž o látku, která se od známého THC liší pouze absencí jedné dvojné vazby. V České republice je legální a podle dostupných informací se neprojevuje na testech. Hexahydrokanabinol se přirozeně vyskytuje v semenech rostlin a květech technického konopí, nicméně pro tak koncentrovaný obsah je získáván synteticky a nemáme ještě dostatek testů pro podložení relevantních informací o jeho benefitech. Právě proto jsme ve spolupráci s @czechedsubstances navázali spolupráci na poli edukace a sepsali článek o jeho možném riziku, který najdete ZDE.

Varování: Pokud jste slyšeli či četli o blahodárných účincích HHC nebo tvrzení, že můžete bezpečně za volant, nevěřte tomu. HHC stále ještě není dostatečně probádané a informace o něm jsou zkreslené marketingovými praktikami. Be safe, we love you!

Sběratelský produkt určený pro osoby starší 18 let. Nenabádáme ke konzumaci.

Doplňkové parametry

Kategorie: Gummies
? Může pomoci na: Relax, Dobrej stav
? Země původu: Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz