Český konopný balzám

Volejte sláva a pět dní se mazejte! Máme totiž venku český konopný balzám, o kterém je těžké mluvit, protože evropské nařízení nám neumožňuje mluvit o benefitech látek, které si nějaká velká firma nezaregistrovala jako farmaceutický produkt. 

Konopný balzám je přírodní produkt, který obsahuje unikátní kombinaci extraktu z rostliny Cannabis Sativa Linnaeus, přírodních olejů a vzácných esencí. Je ideální pro péči o suchou, poškozenou a namáhanou pokožku. Tento balzám zjemňuje, osvěžuje a uvolňuje pokožku a přináší rychlou úlevu. Podívejme se na některé výhody tohoto balzámu:

 

1. Intenzivní hydratace

Konopný balzám obsahuje vazelínu, která pomáhá uzamknout vlhkost v pokožce a zajišťuje její intenzivní hydrataci. Tento balzám je ideální pro péči o suchou a poškozenou pokožku.

 

2. Přírodní složení

Konopný balzám je vyroben z přírodních složek, jako jsou extrakt z konopných semen, konopný olej, karité máslo, olej ze semen jojoby a kokosový olej. O těchto složkách rozhodně netvrdíme, že přirozeně vyživují a obnovují pokožku - to bychom porušili evropské nařízení. :-)

 

3. Aromaterapeutické vlastnosti

Konopný balzám obsahuje směs esenciálních olejů, jako jsou bergamotový olej, levandulový olej, santalový olej a heřmánkový olej. O těchto esencí rozhodně netvrdíme, že pomáhají uvolnit tělo a mysl, zatímco dodávají balzámu příjemnou a uklidňující vůni.

 

4. Rychlá úleva a regenerace

Kéž bychom mohli, ale nemůžeme vám říct, že tento balzám přináší rychlou úlevu při podráždění pokožky způsobeném bodnutím hmyzem, popálením nebo podobným poškozením pokožky. Taktéž nemůžeme říct, že jeho složení podporuje regeneraci pokožky a udržuje ji v dobrém stavu.

 

5. Univerzální použití

Konopný balzám je velmi univerzální produkt, který lze použít na obličej, tělo, rty i ruce. Díky své jemnosti a přírodním vlastnostem je vhodný pro všechny typy pokožky, včetně citlivé a problematické.

 

6. Regenerace pokožky při tetování

Víte, co ještě určitě netvrdíme?  Že díky této receptuře může konopný balzám poskytnout úlevu a podporu v procesu hojení pokožky po tetování. Stejně tak neříkáme, že jeho hydratační a vyživující složky napomáhají zrychlit regeneraci tkáně a udržovat tetovanou pokožku zdravou a pružnou.

 

7. Antioxidanty a protizánětlivé vlastnosti

Konopný extrakt a olej, které jsou součástí tohoto balzámu, obsahují přirozené antioxidanty a protizánětlivé složky. Nemůžeme tvrdit, že tyto vlastnosti pomáhají snižovat zánět, zarudnutí a podráždění pokožky, čímž přispívají k celkovému zdraví a pohodě.

 

8. Podpora bariérové funkce pokožky

Netvrdíme, že složky konopného balzámu, jako je karité máslo, olej ze semen jojoby a kokosový olej, posilují bariérovou funkci pokožky, což pomáhá chránit ji před vnějšími vlivy, jako jsou bakterie, viry a škodliviny.

 

9. Bezpečnost a šetrnost k životnímu prostředí

Díky svému přírodnímu složení je konopný balzám šetrný k životnímu prostředí a neobsahuje žádné škodlivé chemické látky. Je to skvělá alternativa k syntetickým produktům, které mohou způsobovat alergie nebo dráždit pokožku.

 

10. Vhodný pro celou rodinu

Konopný balzám je vhodný pro všechny členy rodiny, ať už se jedná o dospělé, děti nebo seniory. Je to univerzální produkt, který může být použit při různých kožní problémech a potřebách.

Vyzkoušejte tento 100% český přírodní konopný balzám a užijte si jeho výhody pro vaši pokožku.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz